Wpis

Wodzirej na wesele – czy warto zatrudnić?

09 02 19

W ostatnich latach usługi wodzireja znajdują coraz więcej sympatyków. Głównym zadaniem takiej osoby jest rozbawianie gości i animowanie uroczystości, aby ani przez chwilę nie wiało nudą. Czy taka osoba jest potrzebna podczas wesela?

 

Idealny wodzirej?

Osoba dbająca o to, aby wszyscy goście dobrze się bawili podczas wesela, musi być niekwestionowaną duszą towarzystwa. Dobry wodzirej to taki, który będzie potrafił zająć się każdym gościem. To również osoba lubiąca towarzystwo innych ludzi oraz świetnie czująca się podczas wystąpień publicznych. Wesele to dynamiczna impreza pełna niespodzianek. Ze względu na spore ilości wypitego alkoholu, może dochodzić do niezręcznych sytuacji, które sprytny wodzirej musi umieć obrócić w żart, aby szybko rozładować napięcie. Pod tym względem na pewno warto wybrać doświadczonego animatora, który niejedno już w życiu widział i będzie potrafił poradzić sobie w każdej sytuacji. Możecie również zdecydować się na wesele bez alkoholu. Takie imprezy z każdym sezonem zyskują na popularności.

wodzirej na wesele - czy warto zatrudnić

Zadania wodzireja

Jeśli organizujecie wesele, na którym będzie się bawiło dużo gości, to może się okazać, że sami nie będziecie mieli możliwości się nimi zająć. Oprócz pomocy świadków, przyda się wsparcie wodzireja, który z zaangażowaniem przywita każdego z gości, wskaże miejsce przy stole, a potem do białego rana będzie się zajmował integracją weselników. Wodzirej to nie tylko osoba mająca rozbawiać towarzystwo. To również cichy pomocnik Pary Młodej. W tym dniu zapewne będziecie zestresowani, dlatego przyda Wam się pomoc osoby doświadczonej w prowadzeniu wesel. Jeśli dzięki wodzirejowi wasi goście poczują się komfortowo, to na pewno na długo zapamiętają Wasze wesele i będą mieli same pozytywne skojarzenia. Wodzirej zadba również o to, aby najważniejsze momenty uroczystości zostały uwiecznione przez fotografa i operatora kamery. Za każdym razem, kiedy będzie inicjował kluczowe toasty albo zabawy, na pewno powiadomi o tym osoby odpowiedzialne za robienie zdjęć oraz nagrywanie pamiątkowego filmu.

Czy warto zatrudniać wodzireja?

Profesjonalny wodzirej na pewno zwiększy szanse na to, że Wasze wesele będzie w stu procentach udane. Decydując się na zatrudnienie specjalisty, nie musicie się obawiać, że jego obecność sprawi, że znajdziecie się w cieniu. Dobry specjalista podkreśli Waszą obecność i nada kolorytu całej uroczystości. Dzięki niemu Wasi goście nie poczują się osamotnieni, jeśli Wam nie starczy czasu, żeby z każdym porozmawiać. Na pewno wszyscy będą się świetnie bawić, kiedy utalentowany wodzirej będzie dbał o zapewnienie każdemu odpowiedniej dawki atrakcji podczas całonocnej zabawy.

wodzirej na weselu - koszty i czy warto zatrudnić

Ile kosztują usługi wodzireja?

Zwykle koszt zamyka się w widełkach od 1000 do 5000 złotych. Jeśli wodzirej jest przy okazji DJ’em, to cena usługi na pewno będzie wyższa, jednak macie wtedy obsadzone 2 stanowiska i ogólne koszty wesela spadną.  

ile kosztuje wodzirej na wesele

Warto się zastanowić nad zatrudnieniem wodzireja. Oczywiście podejmując taką decyzję, wybierzcie specjalistę. Zapytajcie znajomych, może ktoś zna albo korzystał z usług doświadczonego wodzireja, który chętnie poprowadzi również Wasze wesele. Wtedy na pewno wybierzecie właściwą osobę, która nie tylko zintegruje gości, ale również podniesie atrakcyjność całej uroczystości. Dzięki temu szybko pozbędziecie się obaw o dobre samopoczucie zaproszonych gości.

Chciałbyś zostać naszym partnerem?

Teraz możesz poszerzyć Swoją ofertę o nową usługę zarazslub.pl.
Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną propozycję.