Wpis

Wesele w Sylwestra

12 30 20

Sylwester rządzi się swoimi prawami. Jest wyjątkowy, bo zwiastuje nowy rok. Jego magiczny charakter idealnie pasuje jako weselny temat przewodni. Jeśli zastanawiacie się nad organizacją wesela w ostatni dzień roku, dzisiaj pomożemy Wam podjąć decyzję.

wesele w sylwestra zalety

Magiczny klimat wesela w Sylwestra

Sylwester kojarzy się wszystkim z szampańską zabawą. Ten dzień spędzamy z przyjaciółmi i witamy Nowy Rok. Jeśli zdecydujecie się połączyć to z Waszym weselem, stworzy idealny klimat i bajkową otoczkę

Plusy ślubu w ostatni dzień roku

Przede wszystkim wesele w ostatnią noc roku symbolizuje otworzenie nowego rozdziału w życiu. Patrzymy wtedy z nadzieją i radością w nadchodzące miesiące. Podobnie jest ze ślubem. Jest on początkiem waszego wspólnego życia, co idealnie wpasuje się w klimat Sylwestra.

Świąteczne dekoracje, lampki i laserowe instalacje nadadzą Waszemu noworocznemu weselu magii. Pokazy sztucznych ogni towarzyszące przygotowaniom przez cały dzień, wprowadzą Was w imprezowy klimat.

Ponadto wesele w taki dzień stanie się pretekstem do rodzinnego spotkania i przywitania Nowego Roku z najbliższymi.

Atrakcje i dekoracje wesela w Sylwestra

Fajerwerki o północy są punktem kulminacyjnym Sylwestrowej nocy. Godzina 00:00 na weselach jest równie ważna. Idealnie możecie połączyć pokaz sztucznych ogni z oczepinami i dodać do nich typowo karnawałowe zabawy!

Chcąc, nie chcąc, Sylwester będzie tematem przewodnim na Waszym weselu. Możecie więc odpowiednio udekorować swoją salę. Balony, serpentyny, piszczałki i zimne ognie świetnie sprawdzą się na sali weselnej. Nie zapomnijcie o zawieszeniu dużego zegara, w widocznym miejscu, odliczającego minuty do Nowego Roku!

Sylwestrowa suknia panny młodej i garnitur pana młodego może wyglądać ekscytująco. Jako przyszła mężatka możesz wprowadzić trochę szaleństwa do swojej kreacji. Wybierz taką z brokatem i cekinami, które idealnie pasują na imprezę sylwestrową.

menu sylwestrowe wesele

Sylwestrowo-weselne menu

Impreza 31. grudnia to również specjalne menu. Co prawda, nie jest ono tak zawężone jak w przypadku wigilii, ale również trzeba odpowiednio je przygotować. Typowo sylwestrowym daniem są oczywiście koreczki – bez nich ani rusz. 

Dodatkowo rolada szpinakowa z łososiem i sałatka z winogronami i serem są idealne na wesele w Sylwestra. Jako przekąskę możecie zaserwować też kabanosy z pysznym sosem, roladki z tortilli i ślimaczki z ciasta francuskiego. 

A co z alkoholem? Sylwester bowiem słynie z ekstrawaganckich drinków. Na swoje wesele zamówcie więc barmana, który przez całą noc będzie serwował Waszym gościom alkohol. 

Minusy wesela w Sylwestra

Imprezowy charakter Sylwestra jest również minusem. Możecie mieć problem ze znalezieniem sali weselnej, wolnego dj czy fotografa. Ceny wynajmu miejsca i kwoty usługobiorców mogą też być dużo wyższe tego dnia. 

Sylwester zwykle spędza się z przyjaciółmi na imprezach lub eleganckich balach. Nie wszyscy goście będą mogli potwierdzić swoją obecność na Waszym weselu. Roześlijcie więc zaproszenia odpowiednio wcześnie.

Moment kulminacyjny Sylwestrowej nocy może przyćmić najważniejszy wątek wesela, czyli Waszą miłość. Istnieje ryzyko, że goście będą czekać jedynie na fajerwerki o północy i przywitanie Nowego Roku.

koszt wesela w sylwestra

Podsumowując, organizacja wesela w Sylwestra nie jest prostym przedsięwzięciem. Ma swoje plusy i minusy. Pamiętajcie, aby uwzględnić je w swoich przygotowaniach i podjąć odpowiednią decyzję.

Chciałbyś zostać naszym partnerem?

Teraz możesz poszerzyć Swoją ofertę o nową usługę zarazslub.pl.
Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną propozycję.