Wpis

Trendy ślubne na 2021 rok!

03 24 21

Sezon ślubny 2021 niewątpliwie będzie sezonem wesel minimalistycznych. Pary młode postawią na kwiaty, dekoracje z lampek, kolory ziemi i więcej prostoty w swoich stylizacjach. Trend wesel tematycznych rozwinie się jeszcze bardziej, a ich personalizacja nabierze nowej jakości. W tym artykule podajemy najświeższe informacje dotyczące nowości weselnych na 2021.

modny slub 2021

Jak wygląda wesele minimalistyczne? 

Zeszły rok przyzwyczaił nas do minimalistycznych wesel pod względem liczby gości. Taki trend będzie górował i w tym roku (i to nie tylko ze względu na obostrzenia). Modne stanie się świętowanie zaślubin w mniejszych gronach. 

Minimalistyczne wesele nie oznacza jedynie krótszej listy gości. Są to również skromniejsze dekoracje i cała oprawa ślubna – bardziej stonowane kolory czy subtelniejsza suknia panny młodej, ale o tym później. 

W 2021 roku spektakularne show zostaną zastąpione spokojnymi weselami. Pary młode będą musiały zmierzyć się z wyzwaniem, jakie niesie ze sobą zorganizowanie skromnego, ale efektownego przyjęcia.

Modna suknia ślubna na 2021 rok

W tym roku modna będzie prosta stylizacja panny młodej. Subtelna suknia ślubna z elementem zaskoczenia (np. dużym dekoltem na plecach) będzie szałem na wielu weselach. 

Niewątpliwie panny młode postawią na naturalny makijaż, podkreślający ich delikatne rysy twarzy. 

Królować będą duże bukiety kwiatów, w szczególności tych polnych. Dla niższych panien młodych lepszym i równie pięknym rozwiązaniem może okazać się mniejszy bukiecik, który trzymać będą przy udzie.

suknia slubna 2021

Modne kolory na wesele w 2021 roku

Weselna paleta barw na 2021 rok wyróżnią się klasyką. Modne będą pastele, kolory ziemi, odcienie niebieskiego i bordowego. Całość zachowa stonowany charakter, co nie oznacza, że będzie nudne i bezbarwne.

Ale jakie dokładnie kolory to trend 2021?

  1. Po pierwsze głęboka, chłodna zieleń sprawdzi się idealnie jako temat przewodni wesela. 
  2. Odcienie bordo dobrze zaprezentują się w dekoracjach ślubnych. 
  3. Classic blue to z kolei ponadczasowa barwa dodająca elegancji każdemu przyjęciu.
  4. Sleet (jasny szary) za to jest idealną bazą pod inne akcenty kolorystyczne.
  5. Odważni mogą pokusić się nawet o kwaśno-zielony green sheen.

Trendy w dekoracjach na wesele w 2021

2021 rok to jeszcze bardziej spersonalizowane dekoracje. Sale weselne, oprócz kwiatów i podwieszanych lampek, wypełnią inicjały pary młodej, ich zdjęcia, grafiki i pamiątki. Drewniane elementy staną się istnym must be.

Spersonalizowane wesela tematyczne będą pretekstem do stworzenia indywidualnych zaproszeń. Pary młode chętnie umieszczą na nich cytaty, swoje zdjęcia lub inicjały.

wesele 2021 dekoracje

Trendów na wesele w 2021 roku jest wiele. Przy organizacji swojego pamiętajcie, żeby przede wszystkim skupić się na własnych potrzebach i gustach. Nie kierujcie się modą, jeśli nie odzwierciedla Waszego charakteru.

Chciałbyś zostać naszym partnerem?

Teraz możesz poszerzyć Swoją ofertę o nową usługę zarazslub.pl.
Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną propozycję.