Wpis

Jak przygotować się do pierwszego tańca?

11 18 20

Dzień ślubu to niezapomniane wydarzenie w życiu każdego. Pierwszy taniec jest elementem kulminacyjnym Waszego wesela. To zwykle po nim pierwszy stres i napięcie ustępują, abyście cieszyli się swoim dniem.

ile kosztuja lekcje pierwszego tanca

Czy warto brać lekcje tańca przed ślubem?

Niektóre pary młode decydują się na wykupienie dodatkowych lekcji tańca przed weselem. Często przygotowują się do niego już kilka miesięcy przed ślubem. Czy jednak każdemu potrzebne są takie kursy? 

Jeśli nie jesteście wybitnymi tancerzami, a na parkiecie macie dwie lewe nogi, powinniście przynajmniej raz lub dwa pójść na lekcje z profesjonalistą. Nie oznacza to jednak, że wskazane jest dla Was uczenie się skomplikowanego układu. Często bowiem rozbudowane choreografie wydają się sztuczne dla gości, których przecież chcecie zachwycić. 

Czasem warto pójść na żywioł lub zaprezentować tak zwany taniec z “nóżki na nóżkę”.

Ile kosztują lekcje tańca przedślubnego? 

W zależności od szkoły tańca lub instruktora, cena lekcji pierwszego tańca może się różnić. Na pewno taniej wyniesie Was wykupienie pełnego pakietu szkoleń, np. 3 miesięcznego, niż płatność po każdym pojedynczym spotkaniu. 

Zwykle cena jednej lekcji waha się między 70, a 90 zł. Za Pakiet kilku miesięczny należy zapłacić od 300 do nawet 600 zł. Wszystko jednak zależy od renomy i prestiżu nauczyciela i szkoły, w której uczy.

dodatki pierwszy taniec

Dodatki do pierwszego tańca

Podczas pierwszego tańca wskazane jest urozmaicenie jego scenerii. Pary decydują się na mniej lub bardziej standardowe rozwiązania. Najbardziej skuteczną metodą na dodanie magicznego klimatu do Waszego pierwszego tańca jest użycie dymu.  

Konfetti również sprawdzi się jako dodatek do tej wyjątkowej chwili. Pary często nie wybierają tego rozwiązania, z uwagi na możliwość poślizgnięcia się na skrawkach papieru.

Niekonwencjonalnym i ciekawym rozwiązaniem mogą okazać się bańki mydlane. Z pewnością zadziwią Waszych gości weselnych i sprawią radość najmłodszym.

Jaką piosenkę wybrać na pierwszy taniec?

Dla wielu par wybór muzyki na pierwszy taniec jest problematyczny. Często państwo młodzi decydują się na melancholijną piosenkę o miłości. Od Willa Smitha “Stay with me”, po Sławka Uniatowkiego i “Kocham cię”, jest wiele propozycji ciekawych i wyjątkowych utworów. Oczywiście wolne melodie wprowadzą wszystkich w wzruszający nastrój, ale czy nie warto dobrać piosenkę do swojego charakteru?

Przypomnijcie sobie najlepsze chwile spędzone razem, zastanówcie się jaka muzyka oddaje waszą osobowość i dobierzcie piosenkę, która jest dla Was w pewien sposób wyjątkowa.

konfetti na pierwszy taniec

Pierwszy taniec jest ważnym punktem w trakcie Waszego wesela. Musicie odpowiednio się do niego przygotować. Postawcie na naturalność i swobodę. Pamiętajcie, że goście przyszli świętować Waszą miłość, a nie oglądać spektakularne show.

Chciałbyś zostać naszym partnerem?

Teraz możesz poszerzyć Swoją ofertę o nową usługę zarazslub.pl.
Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną propozycję.