Wpis

Czym jechać do ślubu? – Wybierzcie idealny samochód

03 26 17

Podczas organizacji wesela, przychodzi czas na pytanie: Czym pojedziemy do ślubu – wynajętą limuzyną, dorożką czy może własnym autem?

Ślub i wesele to wielki dzień w życiu, każdego człowieka. Dlatego też wymaga on specjalnej oprawy. Liczy się, każdy nawet najdrobniejszy szczegół. W tym przypadku porozmawiamy o doborze idealnego środka lokomocji dla nowożeńców.

czym jechać do ślubu

Do ślubu własnym autem

Marzenie o białej sukni i pięknej uroczystości, często jest związane z białym autem. Wybój pojazdu, którym Młoda Para przyjedzie do kościoła, czy na sale weselną jest związany z budżetem. Wszyscy, którzy organizowali już wesele wiedzą, że fundusze topnieją bardzo szybko. Dla tych, którzy chcą zaoszczędzić, polecamy podróż własnym przyozdobionym autem.

jakim samochodem jechać do ślubu

Wynajem auta do ślubu

Na rynku nie brakuje pięknych samochodów na wynajem. Możemy poszukać wśród nich swojej perełki. Nowoczesnego i luksusowego auta albo starego, ale klimatycznego pojazdu z wielkim szykiem. Wesele to okazja do spełniania marzeń, także tych motoryzacyjnych.

rolls royce do ślubu

Bryczką do ślubu

Niezwykle romantyczna jest podróż dorożką. Jednak warto się nad nią zastanowić dwa razy. Jeśli mamy ślub w centrum zatłoczonego miasta, zapytajmy osobę oferującą takie usługi czy konie na pewno się nie spłoszą i czy dojedziemy na miejsce bez problemów. Warto też mieć na uwadze pogodę, która tego dnia może nie dopisać. Jeśli zamówiona bryczka nie będzie miała dachu, a zacznie padać deszcz, to dojazd do kościoła będzie utrudniony.

bryczką do ślubu

O czym warto pamiętać?

Wybierając jedną z możliwych opcji pamiętaj, żeby zapytać o szczegóły wynajmu. Najczęściej wynajem samochodów jest rozliczany w godzinach. Zakładany przez Was czas może się przedłużyć. Lepiej wiedzieć jak liczona jest każda dodatkowa godzina wynajmu. Dopytajcie czy w podanej cenie jest już uwzględnione paliwo na dojazd.

Powiadomcie wypożyczalnię, że auto ma służyć jako środek lokomocji dla Młodej Pary. Niektóre firmy nie pozwalają na montaż dekoracji ze względu na wartość auta. Dekoracje zależy od firmy oferującej daną usługę. Czasami są już w nią wliczone w wynajem, jednak to nie jest reguła. Niektóre firmy ze względu na charakter auta nie pozwalają montować dekoracji.

jak ozdobić samochód do ślubu
Chciałbyś zostać naszym partnerem?

Teraz możesz poszerzyć Swoją ofertę o nową usługę zarazslub.pl.
Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną propozycję.