Wpis

Wesele w stylu boho

05 10 19

Śluby i wesela boho najczęściej organizuje się na wiosnę. Od przynajmniej kilku sezonów pary młode decydują się na uroczystość w tym stylu, dlatego warto się temu przyjrzeć.

Mamy dla Was ciekawe inspiracje związane z boho.

Jak wygląda styl boho?

Większości z nas kojarzy się z kwiatami, frędzlami i wielością wzorów. Jednak do tego opisu bardziej pasowałoby wesele w stylu rustykalnym. Tymczasem boho to też awangarda i poczucie wolności, które warto zaakcentować, wybierając dekoracje i kreacje na wesele.

Pary młode chętnie decydują się na etniczne akcenty – często są to pióra lub łapacze snów nawiązujące do indiańskiej tradycji. Chętnie wybierane są też wzory kwiatowe nawiązujące do lat 60. i 70. XX wieku. W tym przypadku dobieranie dodatków może być wspaniałą przygodą dla Was obojga.

Macie nieograniczone możliwości komponowania i planowania tego, jak będzie wyglądało Wasze wesele. Nie bójcie się eksperymentować, bo to niepowtarzalna okazja, by bawić się stylem i puścić wodze fantazji. Tutaj nie można przesadzić, bo w stylu boho macie niczym nieograniczone możliwości tworzenia kompozycji.

wesele w stylu boho

Jak łączyć elementy stylu?

Cóż, w stylu boho ciężko mówić o jakimkolwiek łączeniu elementów. W stylistykę bohemy wpisane jest łamanie utartych schematów. Łączcie elementy, które z pozoru w ogóle do siebie nie pasują – to prawdopodobnie jedyna taka okazja. Stworzycie z tego całość, która połączy Was podobnie jak miłość, która zaprowadziła Was do ołtarza.

Nie zapominajcie o nawiązaniach do hipisów. Dzieci kwiaty miały swój specyficzny styl bycia, który idealnie sprawdza się w wydaniu boho.

Chciałbyś zostać naszym partnerem?

Teraz możesz poszerzyć Swoją ofertę o nową usługę zarazslub.pl.
Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną propozycję.