Wpis

Prezent dla Pary Młodej – 5 najlepszych pomysłów

10 07 19

Kiedy sezon ślubny w pełni, na pewno wielu z Was musi się zastanowić, co kupić Młodej Parze. Dzisiaj podpowiemy Wam co zrobić, aby wybrać prezent, który sprawi nowożeńcom radość.

Czy prezent ślubny powinien być elegancki? Na pewno tak, ale o wiele ważniejszy jest praktyczny wymiar podarunku. Upominek, który nie będzie leżał w szafie przez dekady, na pewno ucieszy parę młodą. W końcu okres po ślubie to czas, w którym nowożeńcy urządzają się w swoim wspólnym mieszkaniu, dlatego warto podarować im coś, co pomoże zagospodarować własny kąt.

Jeśli macie jeszcze dużo czasu do wesela, to warto zrobić małe rozeznanie. Porozmawiajcie z osobami najmocniej związanymi z Parą Młodą, a wtedy na pewno dowiecie się, czego młodzi potrzebują. Możecie również zapytać samą Parę Młodą, jeśli jesteście z nimi blisko. O wiele lepiej kupić praktyczny prezent niż silić się na nietrafioną niespodziankę.

Zastawa stołowa – elegancki i praktyczny prezent ślubny

Zastawa stołowa to bardzo drogi prezent. Jeśli planujecie kupić taką zastawę samodzielnie, to od razu powiedzcie o tym młodej parze i większości gości. Zastawa to bardzo drogi prezent, dlatego na pewno nie chcielibyście, aby na ten sam pomysł wpadło kilkoro gości. Jeśli jednak zależy Wam na skompletowaniu jak największego zestawu, to warto złożyć się w kilka osób. Wtedy nowożeńcy będą mieli niezwykle praktyczny prezent, który przez dziesięciolecia będzie im przypominał o tym cudownym dniu. W niektórych rodzinach drogie i eleganckie zastawy stołowe są przekazywane z pokolenia na pokolenie. Kupując taki prezent macie gwarancję, że na pewno zostanie doceniony i wielokrotnie wykorzystany podczas rodzinnych przyjęć.

zastawa stołowa prezent na ślub

Wino na kolejne rocznice ślubu

Od kliku lat przyjęło się, że pary młode dostają zamiast kwiatów butelki wina. To naprawdę popularny prezent, który warto wziąć pod uwagę. Zwłaszcza, że wino im starsze, tym lepsze. Kupcie kilka butelek oraz gustowny stojak i zasugerujcie młodej parze, aby otwierali podarowane przez Was trunki przy okazji świętowania kolejnej rocznicy ślubu. Wtedy macie pewność, że Wasz prezent na pewno się przyda i będzie przypominał nowożeńcom ten piękny dzień jeszcze przez wiele lat. Świętowanie przy lampce wina to także doskonała okazja do podsumowania dotychczas przeżytych wspólnie chwil. Kreatywne podejście do tematu nie musi oznaczać wyłącznie różnokolorowych kieliszków albo mozaikowych wzorów. Istnieje szeroka gama akcesoriów barowych, które będą doskonałą alternatywą dla zwykłych kieliszków. Gustowna karafka albo zestaw dla dwojga to pomysły warte rozważenia.

butelki wina na rocznicę ślubu, prezent dla młodej pary

Kieliszki do wina

Jeśli chcecie dokupić coś do wina, to warto wybrać zestaw kieliszków do wina. Okazuje się, że to jeden z najczęściej kupowanych prezentów ślubnych. Jednak w tym przypadku upewnijcie się, że nikt poza Wami nie kupi tego samego prezentu. Żadna para młoda nie będzie potrzebowała kilku zestawów kieliszków. Idealną sytuacją będzie, jeśli przy wyborze prezentu kierujecie się listą prezentową sporządzoną przez parę młodą. Jeśli nie ma żadnej listy, a Wy koniecznie chcecie kupić zestaw kieliszków do wina, to podejdźcie do tematu w kreatywny sposób.

kieliszki do wina dla pary młodej

Kawa i herbata na dobry poranek

Prawie każdy z nas lubi napić się rano kawy lub herbaty – zwłaszcza podczas śniadania tuż przed wyjściem do pracy. Wielofunkcyjny ekspres do kawy to doskonały pomysł na prezent dla pary młodej. Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że Wasz podarunek się sprawdzi i będzie przez wiele lat użytkowany. Akcesoria do przygotowywania kawy i herbaty to uniwersalne i przydatne prezenty. Jeśli nie wiecie, co powinniście sprezentować młodej parze, ale bardzo chcecie coś dać, to postawcie na taki zestaw. Istnieje mnóstwo sklepów internetowych, w których znajdziecie idealny zestaw. Jeśli nie chcecie kupować bardzo drogiego i wieloelementowego ekspresu, to pomyślcie o eleganckiej i skromnej kawiarce albo zaparzaczu do herbaty. Jednak do takiego zestawu koniecznie dobierzcie funkcjonalny młynek, bo nic nie smakuje lepiej niż świeżo zmielona kawa.

gadżety do parzenia kawy i herbaty, prezent na ślub

Komplet ręczników lub pościel

Jeśli mowa o praktycznych prezentach, to ten z pewnością ucieszy każdą parę młodą. Ręczników i pościeli nigdy dość, dlatego nie będziecie się musieli przejmować ewentualnym zdublowaniem prezentów. Byle tylko trafić w gust państwa młodych – wtedy niczym więcej nie będziecie się musieli martwić. Zapakujcie prezent w niebanalny sposób. Wykorzystajcie piękny kosz wiklinowy, który również znajdzie zastosowanie w nowym gospodarstwie domowym, np. podczas rodzinnych pikników. Jeśli zależy Wam na spersonalizowaniu prezentu, to idealnym pomysłem będzie monogram. Ręczniki z gustownym inicjałem na pewno przypadną młodej parze do gustu.

Chciałbyś zostać naszym partnerem?

Teraz możesz poszerzyć Swoją ofertę o nową usługę zarazslub.pl.
Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną propozycję.