Wpis

Wesele i ślub na niebiesko

06 02 17

Delikatny odcień niebieskiego czy błękit to idealne kolory na ślub i wesele. Warto pomyśleć o doborze dodatków, które mogą zdecydować o większej atrakcyjności przyjęcia.

Aranżacja sali weselnej w kolorze niebieskim i białym, żywe kwiaty cięte w wazonach

Jak dobrać ślubne dodatki?

Pamiętaj, że kolor niebieski współgra ze ślubną bielą. Idealnie wkomponuje się jako barwa dodatków: krzeseł, obrusów, kwiatów czy zaproszeń. Równie dobrze sprawdzi się jako kolor sukni świadkowych. Jeśli nie jesteś tradycjonalistką i podobają Ci się suknie ślubne z niebieskimi akcentami, pomyśl o zakupie takiej kreacji.

stół weselny z niebieskimi dodatkami, niebieska świeca, wianki z naturalnych kwiatów

Kolor niebieski w tradycji weselnej

Według starego zwyczaju Pana Młoda powinna mieć coś niebieskiego. Podobno przynosi to szczęście. No i trzeba przyznać, że ten kolor ma w sobie coś szczególnego – w końcu taką barwę przybrało niebo, woda i morskie fale. Niesie ze sobą świeżość, spokój i poczucie wolnej przestrzeń. Jeśli niebieski lub jego odcienie to Twój kolor, pomyśl nad uwzględnieniem go w aranżacji przyjęcia.

weselny bukiet kwiatów, białe róże i niebieskie kwiaty, panna młoda
tort weselny z niebieskimi akcentami, cukrowe róże w kolorze niebieskim i białym

Niebieskie wesele, to całkiem oryginalny pomysł. Wasza ceremonia nabierze szczególnego charakteru, dlatego warto wziąć pod uwagę zerwanie z tradycją na rzecz ekstrawagancji.

Chciałbyś zostać naszym partnerem?

Teraz możesz poszerzyć Swoją ofertę o nową usługę zarazslub.pl.
Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną propozycję.